"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Funkcjonowanie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Podgrodzie Toruńskie" współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest realizacja Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023, zadań wynikających z umowy przyznania pomocy oraz sprawne wdrażanie planu komunikacji. Planowane efekty: realizacja wskaźników określonych w LSR.

Mamy to - kolejny sukces!!!

Dodatkowe środki dla Lokalnych Grup Działania - w tym dla "Podgrodzia"!

 

Aktywność, zaangażowanie, ciężka praca to wszystko przyczyniło się do osiągnięcia określonych celów, a tym samym dodatkowych środków, które otrzymały cztery Lokalne Grupy Działania z powiatów toruńskiego, brodnickiego i radziejowskiego, z przeznaczeniem na rewitalizację społeczno-gospodarczą miejscowości wiejskich.
Dzięki realizacji projektu "Urządzenie przestrzeni publicznej w Lubiczu Górnym na potrzeby rewitalizacji społeczno-gospodarczej' zrealizowanego w latach 2017-2018 przez Gminę Lubicz najwyższe dofinansowanie, bo aż 3,2 miliona złotych otrzymaliśmy MY - Lokalna Grupa Działania Podgrodzie Toruńskie.Te dodatkowe środki trafią do gmin Lubicz, Wielka Nieszawka oraz Obrowo.

Dziś - w czwartek (7 listopada) Pan Prezes LGD Wojciech Knieć oraz Pan Wiceprezes Marek Olszewski z rąk Pani Członek Zarządu Województwa Anety Jędrzejewskiej odebrali aneks do umowy zwiększającej dofinansowanie.


https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/35034-dodatkowe-srodki-dla-lokalnych-grup-dzialania?fbclid=IwAR0YjayEafs7HCs13kpxzCWvFsEusNXuQY2EZk35h278pVpM3L6FF3tX_-M

 Lokalne Grupy Działania fot. Andrzej Goinski 8

:fot. Andrzej Goinski

 

IMG 5677

 

Obszar działania

Gmina Lubicz

Gmina Lubicz
Wejdź na stronę www

Gmina Wielka Nieszawka

Gmina Wielka Nieszawka
Wejdź na stronę www

Gmina Obrowo

Gmina Obrowo
Wejdź na stronę www

Adres biura

Lubicz Dolny ul. Toruńska 24 lokal nr 1

87-162 Lubicz 

pon. - pt. w godz.: 7.00 - 15.00

Kontakt

Kierownik biura: 884 889 610

Specjalista ds. wdrażania LSR: 884 889 601

Specjalista ds. animacji lokalnej: 605 786 466

e-mail:  biuro@podgrodzietorunskie.pl

© 2017 Podgrodzie Toruńskie.Wdrożenie: E-INFONET projektowanie stron Toruń

Search