"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Funkcjonowanie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Podgrodzie Toruńskie" współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest realizacja Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023, zadań wynikających z umowy przyznania pomocy oraz sprawne wdrażanie planu komunikacji. Planowane efekty: realizacja wskaźników określonych w LSR.

Bożonarodzeniowy Jarmark Grębociński

gr 158W sobotę 16.12. w gwarze i z akompaniamentem gromkiego „ho ho ho” spotkaliśmy się z Twórcami i Rękodzielnikami z naszych gmin na Bożonarodzeniowym Jarmarku Grębocińskim. Dzień minął błyskawicznie w ciepłej, pogodnej atmosferze. Odwiedzający nas goście mogli podziwiać najróżniejsze piękne świąteczne ozdoby i upominki. Do zaglądania na Jarmark zachęcał donośnym dzwonieniem i okrzykami Mikołaj, któremu dzielnie pomagał Pomocnik Mikołaja. Rodzice mieli okazję zrobić swoim dzieciom zdjęcie z Gwiazdorem, który tradycyjnie pytał, czy pociecha była grzeczna i o jakim upominku pod choinką marzy. Nie wszystkie dzieci dały się namówić na to niełatwe dla nich spotkanie, ale śmiechu było co niemiara :)

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim Wystawcom oraz za współpracę przy organizacji Jarmarku Przewodniczącej Rady Gminy Lubicz, Pani Hannie Anzel, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grębocinie Pani Aleksandrze Lisieckiej oraz Gminie Lubicz!

Już zapraszamy do wspólnego działania w przyszłym roku!


Obszar działania

Gmina Lubicz

Gmina Lubicz
Wejdź na stronę www

Gmina Wielka Nieszawka

Gmina Wielka Nieszawka
Wejdź na stronę www

Gmina Obrowo

Gmina Obrowo
Wejdź na stronę www

Adres biura

Lubicz Dolny ul. Toruńska 24 lokal nr 1

87-162 Lubicz 

pon. - pt. w godz.: 7.00 - 15.00

Kontakt

Kierownik biura: 884 889 610

Specjalista ds. wdrażania LSR: 884 889 601

Specjalista ds. animacji lokalnej: 605 786 466

e-mail:  biuro@podgrodzietorunskie.pl

© 2017 Podgrodzie Toruńskie.Wdrożenie: E-INFONET projektowanie stron Toruń

Search